Po Gali FIA CEZ w Budapeszcie

pon, 17 grudnia 2012 godz. 11:30:15 skomentuj inne

Łukasz KabacińskiŁUKASZ KABACIŃSKI (wicemistrz rallycrossowej kategorii SuperCars): - W sobotę zostały wręczone puchary na uroczystej gali w Budapeszcie i teraz możemy uznać bardzo udany dla nas sezon za zakończony. Nie mamy jednak czasu na przerwę, pracujemy nad bardzo ambitnym planem na przyszły rok. Mam nadzieję że już niedługo będziemy mogli go przedstawić.
Właśnie uruchomiliśmy nowy kanał YouTube  https://www.youtube.com/user/KabacinskiRally, na którym można znaleźć również film z Rajdu Barbórki, a także oficjalny profil Facebooka http://www.facebook.com/pages/Łukasz-Kabaciński-rally-driver/122571191237887?ref=stream, na którym ogłosiliśmy konkurs! A do wygrania udział w testach i przejażdżka na fotelu pilota.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i do zobaczenia w przyszłym roku.

Szymon Gospodarczyk, Jean Todt i Radek TypaRADEK TYPA (mistrz rajdowej kategorii samochodów z przednim napędem): - Wszystkie osiągnięte sukcesy w tym sezonie są dla mnie niezwykle cenne, jednak przede wszystkim stanowią dla mnie dodatkową motywację do dalszych startów. Mam świadomość , że żeby być lepszym kierowcą muszę stale nad sobą pracować. Takie momenty jak ta gala w Budapeszcie, są bardzo miłym akcentem po sezonie pełnym ciężkiej pracy i bardzo wielu wyrzeczeń. Co do planów na przyszły sezon to mogę powiedzieć, że już teraz się do niego przygotowujemy. Aktualnie skupiamy się na sprawach organizacyjno-budżetowych, a już na początku stycznia wracam do treningów fizycznych oraz za kierownicę samochodu rajdowego. Za wcześnie jeszcze na sprecyzowanie szczegółów, ale z pewnością dołożę wszelkich starań aby jak najlepiej przygotować się do rywalizacji w nadchodzącym roku.
Partnerami załogi Radek Typa i Szymon Gospodarczyk są: firma olejowa TEDEX (www.tedexoil.pl), Makita - producent elektronarzędzi (www.makita.pl), Primavera – producent wody źródlanej (www.polskawoda.pl), producent koszul firma „EX” (www.shirtEX.eu), miasto i gmina Orneta, akademia Bezpiecznej Jazdy X-Drive (www.xdrive.com.pl). Obsługą techniczną samochodu zajmuje się stajnia rajdowa High Tec (www.high-tec.pl).

Zobacz też: