Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

...co w świecie WRC piszczy

Moderator: SebaSTI

Re: Wyjazdy na rajdy Mistrzostw Świata.

Postprzez Miko » czwartek, 13 gru 2018, 15:28

Czy ktoś jedzie na Monte i ma wolne miejsce?
Miko
N3

Postprzez andrew88 » czwartek, 13 gru 2018, 15:55

Też jestem chętny na Monte, więc gdyby znalazły się jeszcze ze dwie chętne osoby, to można by stworzyć ekipę na wyjazd :wink:
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
andrew88
A5

Postprzez andrew88 » wtorek, 29 sty 2019, 13:45

Z góry przepraszam za post pod postem.
Mam pytanie do osób, które były na Rajdzie Portugalii od czasu jego powrotu na północ: jak wygląda ten rajd ze strony kibica?
Karnetów raczej nie ma? Czytałem opinię, że w ostatnich latach rajd stał się mniej przyjazny dla kibiców. Bardzo restrykcyjnie pilnują, można się przemieszczać oesem, możliwe jest przebywanie poza strefami kibica?
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
andrew88
A5

Postprzez TomekW » wtorek, 29 sty 2019, 14:04

Witam,
Proszę o opinię, uwagi jak wygląda Rajd Sardynii dla kibica z perspektywy ostatnich 2 lat, jeżeli ktoś był. Są karnety GOLD pass + Gold pass parking (razem 170euro). Pytanie czy się przydają i czy faktycznie ułatwiają oglądanie rajdu (jadę z dzieckiem 8 lat). Może ktoś się podzieli jeszcze jakimiś przydatnymi informacjami ? Czy dużo jest kibiców, jak przemieszczanie między odcinkami. dziękuję
pozdrawiam
------------------------------------
TomekW
http://www.rajdykrakow.strefa.pl
------------------------------------
TomekW
N1

Postprzez kvt » wtorek, 29 sty 2019, 19:20

TomekW napisał(a):Witam,
Proszę o opinię, uwagi jak wygląda Rajd Sardynii dla kibica z perspektywy ostatnich 2 lat, jeżeli ktoś był. Są karnety GOLD pass + Gold pass parking (razem 170euro). Pytanie czy się przydają i czy faktycznie ułatwiają oglądanie rajdu (jadę z dzieckiem 8 lat). Może ktoś się podzieli jeszcze jakimiś przydatnymi informacjami ? Czy dużo jest kibiców, jak przemieszczanie między odcinkami. dziękuję

Byłem w zeszłym roku, fantastyczna impreza w pięknych okolicznościach przyrody. Z mojej perspektywy kupowanie karnetów jest kompletnie niepotrzebne ( osobiście nie potrzebuje do szczęścia wizyty w parku serwisowym albo na mecie, nie ciekawią mnie też super oesy). Jeśli chodzi o prawdziwe oesy, posiadanie karnetów nie da żadnej przewagi, tylko uszczupli portfel. Przemieszczanie między oesami bez większych problemów. Jeśli chodzi o parkowanie, to wiadomo że tam policja rozumie że jest rajd i kibice muszą zostawić gdzieś auta. Nie ma tak, że jest szlaban 5 km od punktu widokowego. Tłum i duże korki były tylko na power stage - ale to zrozumiałe, finał niezwykle ciekawej edycji rajdu.

Dołączam się do prośby powyżej dotyczącej Portugalii !
po prostu znowu tu jestem...
kvt

Poprzednia strona

Powrót do Mistrzostwa Świata