Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Re: Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Postprzez Glitol » poniedziałek, 4 kwi 2016, 22:23

Proto Łaty to auto po Kilerze?
Ozdoba polskich dróg - pijany chłop w rowie przykryty rowerem
Glitol
A5

Postprzez gabrally » wtorek, 28 lut 2017, 23:51

Tym razem już nie Memoriał, a "Rajd Memoriał"

http://rajdy24.pl/xi-rajd-memorial-ruszyly-zgloszenia/
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4

Postprzez pawlosi1 » piątek, 17 mar 2017, 10:17

Odejście od niedzielnych przejazdów po wieliczce jest wielką stratą. Ale co rozpaczać. Ktoś ma doświadczenie z odcinka Brogi z ostatniego roku z soboty? Poleci Jakąś miejscowke?
pawlosi1
N1

Postprzez pawlosi1 » poniedziałek, 3 kwi 2017, 08:20

I po memoriale. Nie będę długo pisał ale chciałem małą uwagę , może ktoś z organizatorów czyta.. Oes NOCNY. W jednym z historyków rozpada się skrzynia. Jedzie następny. Prawy 90 za Nim następny taki. Miejsce pod kościołem. Flag brak. Zawodnika zatrzymuje safeciarz wyskakując uwaga na środek i machajac rękami. Wyskoczył przed maskę.. nocą.. dużo szczęścia... To samo miejsce zaraz po sytuacji przez kilka przejazdów na wypadkowej przy jakimś znaku stało dwóch kolejnych z organizacji. Może ma ktoś zdjęcia.

Wracajac do memoriału istne potwory jak na te uliczki. Quattro na procedurze roswietlalo kibiców. Ciekawy spec/wystrojenie proto Nivette. Ciągły lekki plokyk z wydechu jak w wurcach. Poza gratulacjami dla podium, Kluzy , Lisowskiemu oraz Szepiencowi, gratulacje dla Bugajskiego. Citroen latał przez trasy.
Na przyszłość życzyłbym memorialowi powrotu niedzieli jak to było kiedyś.
pawlosi1
N1

Poprzednia strona

Powrót do KJS