Szuter Cup 2011

Puchar Polskiego Związku Motorowego

Moderator: SebaSTI

Szuter Cup 2011

Postprzez skandal » wtorek, 26 lip 2011, 23:24

OFICJALNIE SZUTER CUP 2011

"Informujemy wszystkich zainteresowanych uczestników cyklu rozgrywek o Mistrzostwo Polski Północno-Wschodniej, że ze względu na obowiązek utworzenia oddzielnej klasyfikacji dla kierowców posiadających licencję R 2, oraz zastrzeżeniem nazwy Mistrzostwa Polski tylko dla rajdów rozgrywanych w ramach RSMP. Na podstawie punktu 4 podpunkt a kropka 2 Regulaminu OKSS ZO PZM w Olsztynie wprowadza się w Regulaminie Ramowym Mistrzostw Polski Północno-Wschodniej następujące zmiany:
1. Wszystkie nazwy występujące w regulaminie:
• Mistrzostwa Polski Północno-Wschodniej
Zmienia się na:
Szuter Cup "

Tak brzmi wstęp i pierwszy punkt komunikatu który ukazał się na stronie ZO PZM Olsztyn:
http://olsztyn.pzm.pl/pliki/2010-pliki/ ... ie--1-.pdf
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02


Re: Szuter Cup 2011

Postprzez skandal » środa, 4 sty 2012, 22:34

Po czterech rozegranych eliminacjach Szuter Cup 2011 pora na podsumowanie wyników i rozdanie pucharów. OKSS PZM Olsztyn ogłosił właśnie wyniki Szuter Cup 2011. W klasyfikacji Generalnej Zdobywcą Pucharu SzuterCup 2011 jest załoga Przemysław Kastyak i Leszek Janusz, drugie miejsce w pucharze zajeła załoga Łukasz Grzywna i Przemysław Lipiński, na trzecim miejscu znalazła się załoga Paweł Zakrzewski i Magdalena Zakrzewska.

Grupa RWD to ponownie załoga Przemysław Kastyak i Leszek Janusz, drugie miejsce w pucharze zajeła załoga Paweł Zakrzewski i Magdalena Zakrzewska, trzecie Piotr Kwiatkowski i Karolina Kwiatkowska.

Rywalizację w Trzeciej Lidze (Rajdowy Debiut) w Szuter Cup wygrała załoga Marcin Kurp i Arkadiusz Pogorzelski, drugie miejsce zajeła załoga Jacek Węcławski i Dariusz Grudziołek.

Grupa Gość w Szuter Cup to zdecydowane zwycięstwo Zbigniewa Staniszewskiego i Bartłomieja Boby którzy zdobyli komplet 100 możliwych punktów., drugie miejsce zajeła załoga Krzysztof Szymański i Dariusz Grudziołek , trzecie Paweł Tomaszek i Michał Bojar.

Wyniki w poszczególnych klasach wyglądają następująco :

klasa 3: zdobywca Szuter Cup : Łukasz Grzywna i Przemysław Lipiński , drugie miejsce : Robert Kocik i Grzegorz Rybak-Ostojski, trzecie miejsce : Daniel Żarna i Piotr Dargiewicz.

klasa 2: zdobywca Szuter Cup : Ireneusz Pleskot i Martyna Zarębska, drugie miejsce : Krystian Skrzydlak i Marcin Hinz.

klasa 1: zdobywca Szuter Cup : Andrzej Łapkiewicz i Marcin Bąk.

szczegółowe wyniki: http://szutercup.pl/pliki/oficjalne_wyniki_szuter_cup2011.pdf

Oficjalne Zakończenie Sezonu 2011 - rozdanie nagród dla najlepszych załóg Szuter Cup i Szutrowych Mistrzostw Okręgu, odbędzie się w następną sobotę, 14 stycznia, o godzinie 11 w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Olsztynie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, sędziów oraz działaczy
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
skandal
N3
 
Posty: 357
Dołączył(a): czwartek, 25 maja 2006, 01:02


Powrót do Puchar PZM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości