MPRC 2017

..dla miłośników rajdowania w kółko i "bezpośrednich " starć ;)

Moderator: SebaSTI

Re: MPRC 2017

Postprzez dutra » czwartek, 12 paź 2017, 23:33

A widzisz, nie zwróciłem uwagi :) Ciekawe czy ktoś będzie dalej jeździł E30 Zolla (jeśli nie pójdzie poza kraj), skoro on planuje starty Audi.
dutra

Postprzez Gacek » piątek, 13 paź 2017, 10:35

Narazie w Mikołajkach trwają rozmowy to jeszcze niczego nie oznacza, co z tego wyjdzie zobaczymy wkrótce.
Gacek

Postprzez Mad Max » piątek, 13 paź 2017, 10:43

Gacek napisał(a):Narazie w Mikołajkach trwają rozmowy to jeszcze niczego nie oznacza, co z tego wyjdzie zobaczymy wkrótce.
Może i niczego nie oznacza ale ważne jest to że próbujecie rozwijać tą dyscyplinę i widać wasze zaangarzowanie - Mikołajki w okresie wakacyjnym = dobre zawody z dużą ilością kibiców

https://www.facebook.com/ZollRacing/pho ... =3&theater - czy ja dobrze zrozumiałem że P.Melon będzie tą Fabiczką jeździł w przyszłym roku ?? (niestety aż tak dobrze zawodników nie kojarzę, a z komentarzy średnio to można wywnioskować)

dutra napisał(a):A widzisz, nie zwróciłem uwagi :) Ciekawe czy ktoś będzie dalej jeździł E30 Zolla (jeśli nie pójdzie poza kraj), skoro on planuje starty Audi.
Audi ?? może słówko/plotka więcej na ten temat

Jeszcze jedna rzecz - można powiedzieć ostrzeżenie nr.2 w postaci dacha Michała Czerwińskiego - opony na pierwszym prawym jak leżały tak leżą
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:
Toyota Corolla WRC - Kuchar/Szczepaniak - 58 Rajd Polski 2001
Mitsubishi Lancer VII WRC - Makinen/Mannisenmaki - Rallye SanRemo 2001
Mad Max
S2000

Postprzez Sherman » piątek, 13 paź 2017, 11:42

Audi A1 do Supernational
Sherman
N2

Postprzez roboM » piątek, 13 paź 2017, 21:36

Tak , na pierwszym prawym przydały by sie takie pachołki wysokie 1 metrowe jak na sekcji szutrowej, miekkie zeby nikt nic nie popsuł.

Co do auta ex Zolla Fabii Supercars to kupił ja Cywiński z SCcup który zajał 2gie miejsce w sezonie ,
Zoll chce sprzedac bmw i w miedzy czasu buduje Audi A1 które bedzie RWD w supernational ale w przyszłosci mozna zrobić supercara z tego.
Melon nie zmienia auta , dalej bedzie jezdził M3E46
roboM

Postprzez Sherman » sobota, 14 paź 2017, 09:30

Te słupki byłyby idealne, takie same przecież były na starym torze. A co do Torunia to wydaje mi się że nitka toru w pierwszej konfiguracji jest o wiele lepsza od drugiego wariantu, z tą szykaną po starym torze..

Co do plotek o zawodnikach to auto Mazurkiewicza jest do wynajęcia na 2018 rok - mam nadzieję że to oznacza przejście do innego auta a nie odejście z rallycrossu, szkoda by było
Sherman
N2

Poprzednia strona

Powrót do Rallycross