Rajd Wisły 2013

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderatorzy: SebaSTI, żółtodziób

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez Yrtat » czwartek, 23 maja 2013, 15:09

Mateox napisał(a):na jakiej zasadzie działa ten odcinek testowy?
Bo jeszcze nie miałem przyjemności gościc na czymś takim:)
Jest to tam poukładane według list i tak jeżdżą od 11-16 czy jak?

od 11 do 14 jezdza mocniejsze klasy samochodow, od 13 16 słabsze, na stronie rajdu jest to napisane
Testowy chyba mozna przejechac tyle razy ile sie zmiescisz w czasie, i obowiazuje zasada kolejki samochodow. kierowcy musza pokazac dokumenty przy wjezdzie na testowy i na mecie, Jednak co do drugiego zdanie nie jestem pewien, mozliwe ze tez to jest zalezne od przepisow organizatora danego rajdu... bodajze na rajdzie azorow kubica przejechal 5 razy testowy a lapii 2
Nigdy nie bylem na testowym, choc mialem zamiar jutro niestety sie nie udalo. Na pewno koledzy mnie poprawia gdzie sie mylilem
Yrtat
N2

Postprzez tadeknovak » czwartek, 23 maja 2013, 16:12

J.Kołtun: "Odcinki specjalne są bardzo szybkie, jest wiele technicznych partii z tzw. śliskim asfaltem." Ciekawe stwierdzenie zważywszy na to ze zapoznanie sie rozpoczęło wczoraj a post jest z Poniedziałku hahahhaha...Pijar działa :-) :P
tadeknovak

Postprzez fotorobart_pl » czwartek, 23 maja 2013, 16:29

tadeknovak napisał(a):J.Kołtun: "Odcinki specjalne są bardzo szybkie, jest wiele technicznych partii z tzw. śliskim asfaltem." Ciekawe stwierdzenie zważywszy na to ze zapoznanie sie rozpoczęło wczoraj a post jest z Poniedziałku hahahhaha...Pijar działa :-) :P

:lol: albo "jadę nielegala" :mrgreen:
Powyższy post jest opinią autora tylko w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyn.
Obrazek
fotografia rajdowa i nie tylko...
fotorobart_pl
A5

Postprzez Mad Max » czwartek, 23 maja 2013, 16:42

Albo pomyślcie trochę bo temat powstał w poniedziałek a wpis z Kołtunem pojawił się dziś przed południem... :roll:

Przejrzałem onboardy i moja depresja pogłębiła się jeszcze bardziej, strasznie żałuję że nie mogę pojechać na ten rajd (siła wyższa zwana 1KŚw.), no cóż może za rok się uda... Matufa & OesRecords świetna robota z tymi filmami.
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl/
Na warsztacie:
Obrazek
Mad Max
A6

Postprzez kmati » czwartek, 23 maja 2013, 17:11

Yrtat napisał(a):
kmati napisał(a):ile czsu zajmie dojscie do hopy na cisownicy od mety???????

Idac droga asfaltowa masz do przejscia jakies 6 km wiec mozna powiedziec ze okolo 1godz, tylko ze jest tez podejscie dosc strome wiec bedzie ponad godzine. mozna tez sobie skrocic przez pola ale to juz trzeba uwazac by sie zbytnio nie pogubic. Swoja droga nie musisz isc od samej mety, chodzi mi o miejsce gdzies oes "wpada" na glowna droge w cisownicy

to jak najlepiej i najszybciej dotrzec na ta hope na cisownicy????????
kmati

Postprzez Yrtat » czwartek, 23 maja 2013, 17:44

kmati napisał(a):
Yrtat napisał(a):
kmati napisał(a):ile czsu zajmie dojscie do hopy na cisownicy od mety???????

Idac droga asfaltowa masz do przejscia jakies 6 km wiec mozna powiedziec ze okolo 1godz, tylko ze jest tez podejscie dosc strome wiec bedzie ponad godzine. mozna tez sobie skrocic przez pola ale to juz trzeba uwazac by sie zbytnio nie pogubic. Swoja droga nie musisz isc od samej mety, chodzi mi o miejsce gdzies oes "wpada" na glowna droge w cisownicy

to jak najlepiej i najszybciej dotrzec na ta hope na cisownicy????????

Najlepiej to chyba jest dojechac do pensonatu pod tulem ale pozniej nieco isc po polach i trzeba tez uwazac by sie nie zgubic, jesli masz dobra orientacje to dasz rade:)
Yrtat
N2

Postprzez RallyMarco » czwartek, 23 maja 2013, 18:14

Jak ktoś chce toi możemy zabrać wycieczke spod tułu na hope na 1 oes...:) jak coś to priv
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
RallyMarco
N3

Postprzez woytek » czwartek, 23 maja 2013, 19:29

A jaka tam Panie i Panowie szykuje się pogoda na weekend ? Parasolki bierzecie?
woytek
N3

Postprzez sebaWRC » czwartek, 23 maja 2013, 21:57

Parasolki bankowo,niestety strasznie niepewny weekend się szykuję pod względem pogody.Lepiej nosić niż się prosić :D Po onboardach OesRecords chyba Dobka najlepszym wyborem,jeżeli chodzi o Niedziele,no i trzy przejazdy.
Chuchała/Heller !!!!

SIEMANKO OGIEŃ !!!!

www.facebook.com/SebaMajznerPhotography
sebaWRC
N3

Postprzez Motulski » czwartek, 23 maja 2013, 22:21

No to ja powoli będe się pakował i za kilka godzinek wyjeżdżał ;) To widzimy się jutro na BK :wink:
Udanego rajdowego weekendu życzę :wink:
Motulski
A5

Postprzez rallyfan2 » piątek, 24 maja 2013, 00:14

A ja parę godzin temu widzialem Fabie Steca, coś chłopaki w warsztacie przy zakopiańskiej poprawki nanosili, lubie ten powiew rajdu :mrgreen:
rallyfan2
A6

Postprzez Andrzej » piątek, 24 maja 2013, 09:56

Mad Max napisał(a):Albo pomyślcie trochę bo temat powstał w poniedziałek a wpis z Kołtunem pojawił się dziś przed południem... :roll:

Przejrzałem onboardy i moja depresja pogłębiła się jeszcze bardziej, strasznie żałuję że nie mogę pojechać na ten rajd (siła wyższa zwana 1KŚw.), no cóż może za rok się uda... Matufa & OesRecords świetna robota z tymi filmami.

Łączę się z tobą w bólu. Tyle lat czekałem na powrót Wisły do RSMP ale nie będzie mi dane kibicować przy trasie w tym roku :(
No nic , czekam na relację tych, którzy jadą. Gdzie będą wyniki live?
Andrzej
A6

Postprzez pawelwrc » piątek, 24 maja 2013, 10:12

To mówicie że najciekawszym miejscem na Dobce jest to spadanie do Furmanskiej ? a jak tam z dojazdem/dojsciem do tego miejsca ?
pawelwrc

Postprzez Andrzej » piątek, 24 maja 2013, 10:24

pawelwrc napisał(a):To mówicie że najciekawszym miejscem na Dobce jest to spadanie do Furmanskiej ? a jak tam z dojazdem/dojsciem do tego miejsca ?

RallyMarco wszystko opisał kilka stron wcześniej.
Andrzej
A6

Postprzez andrew88 » piątek, 24 maja 2013, 11:01

Andrzej napisał(a):
Mad Max napisał(a):Albo pomyślcie trochę bo temat powstał w poniedziałek a wpis z Kołtunem pojawił się dziś przed południem... :roll:

Łączę się z tobą w bólu. Tyle lat czekałem na powrót Wisły do RSMP ale nie będzie mi dane kibicować przy trasie w tym roku :(
No nic , czekam na relację tych, którzy jadą. Gdzie będą wyniki live?

Wyniki standardowo tutaj: http://rajdy.autoguard.pl/wyniki/2013/rajd-wisly/rsmp#!r=47&o=975
Ja też jestem uziemiony z powodu szkoły w weekend, co jest o tyle bolesne, ze niespodziewanie pojawiła się propozycja wyjazdu na rajd dzięki kamilowi0084. Sam nie byłbym w stanie dotrzeć w okolice Wisły, a tu taka okazja przechodzi koło nosa :(
andrew88
N2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP