Sata Rallye Açores 2013

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Sata Rallye Açores 2013

Postprzez Taurus » sobota, 24 mar 2018, 07:21

Panowie! Jest taka popularna strona z wynikami. Nazywa się rally-base.com i tam na tej stronie poniżej wyników czasowych są wypowiedzi kierowców po przejechaniu w.w. odcinka. I można się z tych wypowiedzi dowiedzieć dlaczego taki czas a nie inny. Na prawdę. Czytałem. Bo umiem.
Taurus
N3

Postprzez subary » sobota, 24 mar 2018, 11:14

To jeszcze poćwicz pisanie. Naprawdę.
subary

Postprzez trebor » sobota, 24 mar 2018, 11:42

Taurus napisał(a):Panowie! Jest taka popularna strona z wynikami. Nazywa się rally-base.com i tam na tej stronie poniżej wyników czasowych są wypowiedzi kierowców po przejechaniu w.w. odcinka. I można się z tych wypowiedzi dowiedzieć dlaczego taki czas a nie inny. Na prawdę. Czytałem. Bo umiem.

Masz racje, nikt sie w tym nie zorientował :D Ja nie doczytałem po 9. Gdyby nie silnik, już Habajaszi łyknął by Botkę. To zmienia obraz rajdu :lol:
Ale wogóle pace :)
P.S. Wreszcie jakoś lepiej na 10
trebor
N2

Re: Sata Rallye Açores 2018

Postprzez Bambus » poniedziałek, 26 mar 2018, 13:05

Panowie, pamiętacie co mówił Kajto o tym rajdzie??
Jest mega trudny, należy też zauważyć że Łukasz Habaj praktycznie przez 2 dni czyścił trasę (pierwszy dzień chyba 4 pozycja startowa, ale się konkurenci z przodu wysypali..). Dopiero ostatniego dnia wyniki były lepsze, jeszcze nie na miarę możliwości, ale już zdecydowanie lepsze. Poza tym pamiętacie dzwon na testowym w ERC Łukasza z ubiegłego roku? Od tamtego czasu nabrał pokory, uważam słusznie. Jeszcze pokaże lwi pazur, z którego słynął jeżdząc Lancerem wbrew prawom fizyki:))
Co do pozostałych zawodników z Polski, to można było się spodziewać więcej, ale jeszcze kilka łatwiejszych rajdów przed nimi:))

Czekam z niecierpliwością na Filipa - od lat nie było tak bezkompromisowo jeżdżącego zawodnika...
-pl-
Bambus

Postprzez Taurus » poniedziałek, 26 mar 2018, 13:24

Jest. I pochodzi z Rosji :) Filipowi może braknac nadwozi na tych nowych dla niego trasach...

Co do Habaja to miał wiele problemów. Od czyszczenia zaczynając. Problemy z mocą, gasnący motor. Kapec. Zawracanie na oesie. To nie był jego rajd. Zresztą mówił o tym na mecie. Patrząc po ilości dzwonów to rajd zebrał swoje żniwo. Oprócz habaja to wszyscy zaliczyli dzwona. Z Polaków oczywiście.
Taurus
N3

Postprzez Bambus » poniedziałek, 26 mar 2018, 14:15

No tak, zwracam honor, bo nie dodałem że myślę o Polakach. A wspomniany latający Pan z Rosji zaliczył mega udany rajd, mimo tego, że gdzieś tam się o mur otarł i geometrię poprzestawiał.. Szczęścia trochę trzeba mieć. A może brak Kajta:) powoduje, że gość się nie spina/stresuje i zacznie dojeżdżać, bo tempo to on zawsze miał, ale wiemy że nie do końca tylko o tempo chodzi:)
-pl-
Bambus

Postprzez wanderer » poniedziałek, 26 mar 2018, 17:01

Bambus napisał(a):Panowie, pamiętacie co mówił Kajto o tym rajdzie??
Jest mega trudny, należy też zauważyć że Łukasz Habaj praktycznie przez 2 dni czyścił trasę (pierwszy dzień chyba 4 pozycja startowa, ale się konkurenci z przodu wysypali..). Dopiero ostatniego dnia wyniki były lepsze, jeszcze nie na miarę możliwości, ale już zdecydowanie lepsze. Poza tym pamiętacie dzwon na testowym w ERC Łukasza z ubiegłego roku? Od tamtego czasu nabrał pokory, uważam słusznie. Jeszcze pokaże lwi pazur, z którego słynął jeżdząc Lancerem wbrew prawom fizyki:))
Co do pozostałych zawodników z Polski, to można było się spodziewać więcej, ale jeszcze kilka łatwiejszych rajdów przed nimi:))

To nie jest kwestia pokory tylko doświadczenia na zagranicznych trasach, a szczególnie szutrowych. Dlatego śmieszą mnie ci którzy mówili, że Kajto jest już stary, bo póki co nie ma Polaków, którzy mogliby mu dorównać tempem na zagranicznych trasach.
wanderer
A6

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME