Mistrzostwa Słowacji

Dyskusja o startach Polaków w Mistrzostwach Europy - również tych byłych:)

Moderator: SebaSTI

Re: Mistrzostwa Słowacji

Postprzez ZbyszekChaosu » poniedziałek, 16 kwi 2018, 08:18

Czasy Marczyka były raz lepsze raz gorsze. Jestem ciekaw jaki wpływ na to miało testowanie różnych ustawień auta.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6

Postprzez adamlen » wtorek, 17 kwi 2018, 21:40

Rajd traktowali otwarcie typowo testowo, więc całkiem możliwe. Mimo tego ukończyli go na świetnej pozycji. Moim zdaniem wynik super i kolejny Polski kierowca, który może coś osiągnąć jeśli będzie miał do tego warunki. Jest już kilku takich w Polsce, ale ewidentnie brakuje im $$$
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
adamlen
A6

Postprzez speedyzxz » środa, 18 kwi 2018, 00:18

Marczyk ma łeb 100% sportsmena. Będą finanse to będzie nas cieszył na lata :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
speedyzxz
S1600

Postprzez Bambus » środa, 18 kwi 2018, 10:01

adamlen napisał(a):Rajd traktowali otwarcie typowo testowo, więc całkiem możliwe. Mimo tego ukończyli go na świetnej pozycji. Moim zdaniem wynik super i kolejny Polski kierowca, który może coś osiągnąć jeśli będzie miał do tego warunki. Jest już kilku takich w Polsce, ale ewidentnie brakuje im $$$
speedyzxz napisał(a):Marczyk ma łeb 100% sportsmena. Będą finanse to będzie nas cieszył na lata :wink:

Mam takie same odczucia, strata do 5-cio krotnego zwycięzcy tej imprezy (GG) wynosiła ok. 0,5 s na km.. Panowie jak on się wjeździ to już na Świdnickim może go podgryzać (zna trasę), a wiadomo że GG jeździ skutecznie i szybko, zazwyczaj walczy o zwycięstwo.
Pełen szacun Miko i oby tak dalej!!
-pl-
Bambus

Poprzednia strona

Powrót do Polacy w ME