„ 1 RALLY RACING CZERWIŃSK” o PUCHAR WÓJTA CZERWIŃSKA N/D W

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

„ 1 RALLY RACING CZERWIŃSK” o PUCHAR WÓJTA CZERWIŃSKA N/D W

Postprzez Automobilklub Centrum » środa, 18 lis 2015, 14:45

Z A P R O S Z E N I E

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów wspólnie z Wójtem Czerwińska n/d Wisłą, Tedex S.A. SOS PZM do udziału w pierwszym:
„ 1 RALLY RACING CZERWIŃSK” o PUCHAR WÓJTA CZERWIŃSKA N/D WISŁA
Który rozegrany zostanie w ramach doniosłych obchodów 950 – lecia Czerwińska n/d Wisła
W dniu 21 listopada 2015r ( sobota)
Rajd wpisany jest w kalendarz Polskiego Związku Motorowego jako:
• VIII Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej
• VIII Runda Pucharu „TEDEX WRC”.
co podnosi rangę imprezy i tym samym stanowi doskonałą promocje Regionu,

Tak jak Czerwińsk nad Wisłą stał się sławny w 1410 r. „kiedy to w dniach 30.VI – 2.VII miała miejsce koncentracja wojsk polskich i litewskich Witolda, przed wyprawą Władysława Jagiełły na Krzyżaków, poprzedzona przeprawą wojsk polskich po moście łyżwowym”, tak i my dołożymy wszelkich działań, aby ten pierwszy rajd pozostał w pamięci jego Uczestników i był „przeprawą” do jego następnych edycji.

Mając to na uwadze, postanowiliśmy, stworzyć nową formułe naszych imprez polegającą na prostej, czytelnej nawigacji, pozwalającej na skupieniu się na pokonywaniu zakrętów, na maksymalnej, ale zarazem bezpiecznej szybkości, dającej oprócz uzyskiwania dobrych wyników w rywalizacji – frajdę z jazdy.

Jest to możliwe, tym bardziej na tym rajdzie, ponieważ część prób rozegrana zostanie w Nowe Przybojewo, na olbrzymim terenie Targowiska – „lotniska” - znanym z idealnej nawierzchni o podłożu asfaltu i betonu.

Pozostałe próby w nowej lokalizacji, w tym jedna z nich „SUPER PRÓBA” rozegrania zostanie w centralnym Punkcie Czerwińska , na rozległych uliczkach parkingowych wokół budynku - siedziby Urzędu Gminy,

Nadrzędnym celem organizowania tego typu imprez , jest możliwość doskonalenia techniki jazdy i tym samym podniesienia bezpieczeństwa i kultury na naszych drogach i ulicach .

Przy okazji imprezy warto zaprosić Przyjaciół, którzy oprócz oglądania i kibicowania Waszej rywalizacji sportowej będą mieli możliwość poznania nowych bardzo widowiskowych, obszarów Mazowsza wzdłuż Wisły, a w przypadku, Modlina, Zakroczymia, Czerwińska n/d Wisłą, , poznania ciekawej historii Mazowsza

Mając na uwadze zbliżający się rajd Barbórka – Kryterium Asów, z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, która spełniać będzie doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie „Gość”.

Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych „Zawodników do udziału w klasie „LEGEND”., którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na naszej rajdowej trasie

Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze .

Dla Zwycięzców puchary. Przewidujemy również nagrody rzeczowe.

Mamy również stałą ofertę dla naszych Uczestników rajdów:
Firma TEDEX tradycyjnie wspiera finansowo uczestników rajdu, wg regulaminu zamieszczonego na naszej stronie..

Szczegóły odnośnie imprezy będą sukcesywnie , na bieżąco ogłaszane na stronie ‘w zakładce komunikaty.:

Tym bardziej wiec zapraszam w imieniu Władz wymienionych miejscowości, i swoim do udziału w tak atrakcyjnie zapowiadającym się „rajdzie”, rozgrywanym tradycyjnie przy udziale wspierającej nas Firmy TEDEX oraz SOS PZM.
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości