"XIX RALLY MIŃSK MAZOWIECKI"

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

"XIX RALLY MIŃSK MAZOWIECKI"

Postprzez Automobilklub Centrum » sobota, 20 cze 2015, 01:16

"XIX RALLY MIŃSK MAZOWIECKI"
Pod PATRONATEM STAROSTY MIŃSKIEGO
28 czerwca 2015r.

o puchar STAROSTY MIŃSKIEGO
o puchar WÓJTA GMINY KOŁBIEL
o puchar EKWOS

• V Runda RSMAKC
• V Runda Pucharu Tedex WRC

Serdecznie zapraszamy do udziału w kultowej imprezie jaką jest ‘XIX RALLY MIŃSK MAZOWIECKI” rozgrywana nieprzerywalnie od 19 lat, cieszącą się niesłabnącym powodzeniem z uwagi na niepowtarzalną jej atmosferę.

Mając na uwadze fakt, konieczności zmiany formy imprezy , postanowiliśmy w bieżącej edycji, wprowadzić nowe element, które powinny kultywować dotychczasową tradycję.

Tegoroczny rajd odbędzie się w cyklu jednodniowym, w zaplanowanym i zatwierdzonym kalendarzu PZM. Będą nowe próby jak i te sprawdzone, najbardziej przez Was cenione.

Trasa rajdu : KOŁBIEL – RUDNO - PAŁAC FUNDACJI MONIKI GAWRYLAK. –- GRĘBISZEW - HOTEL „EKWOS” - MIŃSK MAZOWIECKI – JANÓW.
Rozegranych zostanie 10 prób sportowych, w czterech lokalizacjach. w tym:

PUCHAR STAROSTY DLA ZWYCIĘZCY PRÓB NA TERENIE POWIATU MIŃSKIEGO

Start dniu 28 czerwca 2015r, / niedziela / o godz 10.00 w Kołbieli, ul. Szkolna 1, z przed Urzędu Gminy. Tutaj odbędzie się również rozgrywana po raz pierwszy próba, która z uwagi na jej lokalizacje, trasę, powinna przypaść do gustu zarówno startującym załogom, jak kibicom, tym bardziej, że rozgrywana będzie jako:

„S U P E R P R Ó B A” o P U C H A R W Ó J T A G M I N Y K O Ł B I E L

Bazą rajdu będzie HOTEL EKWOS i jego piękne otoczenie w ostoi zieleni.
Tutaj rozegrana zostanie również :

„S U P E R P R Ó B A” o P U C H A R E K W O S

Uroczyste wręczenie pucharów Zwycięzcom Rajdu , zakończone zostanie zaproszeniem Uczestników do grilla zlokalizowanego w otoczeniu zielonej strefy Hotelu. Hotel – Restauracja zafunduje każdemu Uczestnikowi rajdu kiełbaski i napoje w postaci herbaty, kawy, lub napoju.
Będzie serwowane piwo, ale już odpłatnie.

Dla wyczerpanych rywalizacja na trasie, czy po „mocnym” grillowaniu , HOTEL EKWOS, zaprasza do skorzystania z noclegu po wyjątkowej dla nas cenie tj. za pokój 2 osobowy z łazienką, telewizorem, WiFI , parkingiem i śniadaniem – 90,00.zł.

Jednocześnie informujemy i zapraszamy z Zawodnikami rajdu, ich Rodziny, Przyjaciół, Kibiców i Sympatyków naszego Klubu zarówno do oglądania zmagań Zawodników, jak i uczestniczenia w imprezach towarzyszących, które będą trwały w kompleksie Hotelowo plenerowym:
• w/w „SUPER PRÓBA” o PUCHAR „EKWOS”
• Wystawiennictwo Firm wspierających imprezę, w tym najnowsze modele samochodów : Carsed - Skoda – VW; Peugeot,- Janczak; Nivette Więcej Mozliwości , pokazy, promocje;
• Pokazowe przejazdy utytułowanych Zawodników w klasie „LEGEND”;


• „BEZPIECZNE WAKACJE” wspólnie z TEDEX SA dla Dzieci konkursy z nagrodami ze
znajomości przepisów prawa ruchu drogowego;
• Profesjonalny Pokaz Ratownictwa Drogowego w symulowanym wypadku
• Animacje dla dzieci, „dmuchańce”;
• Wesołe miasteczko, zjeżdżalnie, karuzele;
• Zwiedzanie Mini Zoo, przejażdżki kucykami;
• Przejazd zaproszonych dzieci samochodami rajdowymi biorącymi udział w Rajdzie;
• Uroczyste zakończenie imprezy z udziałem zaproszonych Gości;

Zapraszamy również do odwiedzenia PAŁACU i jego pięknego parku, FUNDACJI MONIKI GAWRYLAK W RUDNIE, oddalonego ok. 4 km od EKWOS, gdzie Zawodnicy będą mieli punkt kontroli przejazdu tzw „PKP”

W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym badaniem technicznym, ubezpieczeniem OC. i NW., dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze. Oprócz rywalizacji sportowej, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

Zawodnicy posiadający licencje sportu samochodowego zrzeszeni w Automobilklubie Łódzkim z opłacona składką za rok 2015, tradycyjnie będą startowali w klasie „GOŚĆ" na preferencyjnych warunkach tj. symbolicznym wpisowym – 100.00 zł. Jest to forma pomocy w umożliwieniu im doskonalenia techniki jazdy z akcentem rywalizacji.

Tradycyjnie zapraszamy do udziału i towarzyszenia nam w Imprezie utytułowanych Zawodników, którzy odnosili w swojej karierze sukcesy na rajdowych polskich i zagranicznych trasach w klasie „LEGEND”.
Wpisowe jak w przypadku klasy GOSĆ, również 100,00 zł

Uczestnicy Rajdu wpisowe na dotychczasowych zasadach tj 160,00 zł ,Załoga.

Zarejestrowani Uczestnicy „PUCHARU TEDEX, WRC”, na dotychczasowych zasadach tj.110,00 zł.Załoga

ZAPRASZAMY KIEROWCÓW MAJĄCYCH ZACIECIE RAJDOWE DO UCZESTNICTWA W RAJDZIE. NAPRAWDĘ WARTO. JEST MOZLIWOŚĆ SPRAWDZENIA SWOICH MOŻLIWOŚCI W BEZPOŚREDNIEJ RYWALIZACJI JAK I OSIĄGNIĘCIA SUKCESU ZARÓWNO W KLASYFIKACJI GENERALNEJ, JAK I W KLASACH W ZALEŻNOŚCI OD POJEMNOŚCI SILNIKA.

INFORMACJE BIEŻĄCE ODNOŚNIE RAJDU I UCZESTNICTWA, NA STRONIE :
www.ak-centrum.pl . www.ak-centrum.pl/rallyminsk oraz pod tel. kom. 602 25 95 90

Organizatorzy: AK CENTRUM, Stowarzyszenie SOS PZM, Wójt Gminy KOŁBIEL, Hotel EKWOS
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości