1. Wielicki Rally Sprint – zapraszamy.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

1. Wielicki Rally Sprint – zapraszamy.

Postprzez sam_RT » wtorek, 19 maja 2015, 10:18

Już za niecały miesiąc, w dniach 13-14.06.2015r. Wieliczka zostanie opanowana przez fanów motoryzacji. W sobotę gośćmi będą uczestnicy VI Ogólnopolskiego Zlotu Pojazdów Moto Legendy PRL. W niedzielę natomiast zapraszamy gorąco na 1. Wielicki Rally Sprint o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła. Już od godziny 7:00 w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto rozpocznie się odbiór administracyjny i badanie kontrolne pojazdów. Punktualnie o 10:00, spod Solnego Miasta załogi przejadą do Hotelu Lenart****, w którym dzięki uprzejmości Pana Ryszarda Lenarta znajdować się będzie centrum imprezy

Próba zręcznościowa o długości ok. 1,2km została zlokalizowana obok hotelu. Dla każdego z uczestników zaplanowano trzy przejazdy z elektronicznym pomiarem czasu. Efekty będzie można śledzić na stronie http://www.wieliczka.rally-sprint.pl, gdzie oprócz wyników online publikowane będą aktualności dotyczące imprezy. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo wśród załóg obecnych za zakończeniu imprezy rozlosowane zostaną nagrody ufundowane przez sponsorów. Wszystkich chętnych, którzy oprócz sportowej rywalizacji chcą podnosić swoje umiejętności zapraszamy na stronę http://www.rally-sprint.pl. Znajduje się tam regulamin uzupełniający, formularz zgłoszenia i więcej szczegółów dotyczących imprezy.

Zapraszamy na nasz fb https://www.facebook.com/automobilklubgalicyjski oraz na stronę wydarzenia na fb https://www.facebook.com/events/844761922275012/, gdzie będziemy publikować aktualności dotyczące imprezy.

1. Wielicki Rally Sprint wspierają: Miasto i Gmina Wieliczka, SOLNE MIASTO Sp. z o.o., tektum.pl, WESEM – producent oświetlenia, IPR Development Sp. z o. o., Fabryka Pana Grafika. Partner główny: Hotel Lenart****. Partnerzy medialni: Rajdy24.pl, Puls Wieliczki, Panorama Powiatu Wielickiego, WieliczkaCity.pl.

Obrazek
sam_RT
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 22 sty 2008, 19:14


Re: 1. Wielicki Rally Sprint – zapraszamy.

Postprzez sam_RT » poniedziałek, 25 maja 2015, 10:55

Jest nam niezmiernie miło powitać w gronie naszych Partnerów Elikart M. Otwarty 5 listopada 2011 tor kartingowy to nie tylko wyścigowa rozrywka... Stworzony z pasji do sportów motorowych, z ambitnej chęci pokazania iż karting to sport dla każdego, z pragnienia aby również w Krakowie były gokarty sportowe GT. Celem projektu jest promowanie kartingu i szeroko rozumianego sportu.

Dzięki Elikart M zapraszamy Was już teraz do udziału w konkursie - do wygrania dwa karnety obejmujące 4 przejazdy (karnet ważny 1 miesiąc). Aby wziąć udział w losowaniu karnetu, należy PUBLICZNIE udostępnić ten post https://www.facebook.com/automobilklubgalicyjski/photos/gm.846856175398920/1086049724758112/?type=1&theater. Konkurs trwa do 7 czerwca. Dwójka szczęśliwców zostanie wylosowana 8 czerwca. Wyniki podamy na naszym profilu. Sposób odbioru nagrody zostanie uzgodniony ze zwycięzcami.

To jednak nie koniec niespodzianek. Wśród załóg, które wezmą udział w 1. Wielickim Rally Sprincie rozlosujemy 8 karnetów. Zapraszamy do udziału w Rally Sprincie, konkursie oraz oczywiście na tor ELIKART M.
sam_RT
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 22 sty 2008, 19:14


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości