JUBILEUSZOWE "XX MAZOWIECKIE SZUTRY"

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

JUBILEUSZOWE "XX MAZOWIECKIE SZUTRY"

Postprzez Automobilklub Centrum » poniedziałek, 20 kwi 2015, 23:11

ZAPROSZENIE
JUBILEUSZOWY RAJD SAMOCHODOWY - IMPREZA OGÓLNODOSTĘPNA
"XX RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY"
o PUCHAR PREZESA POLBOT - KRUSZYWA
Warszawa 26 kwietnia . 2015
• III Runda Samochodowych Mistrzostw Pucharu Automobilklubu Centrum
• III Runda Pucharu Tedex WRC
Zapraszamy serdecznie wszystkich kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych (w klasie Gość), którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji na odpowiednio przygotowanych nawierzchniach szutrowych, dających olbrzymią frajdę z jazdy do udziału w Jubileuszowej imprezie w dniu 26 kwietnia br. (niedziela). Dzięki przychylności; Firm PKP, Właścicieli Kopalń i Baz Kruszywa z terenu Warszawy i okolic, rozegranych zostanie "Rajd samochodowy" na udostępnionych nam odpowiednio przygotowanych trasach, o nawierzchniach lużnych, na podkładzie utwardzonym (beton, asfalt)

Tradycyjnie trasa będzie liczyła około 90 km składać się będzie z 2 sekcji. Rozegranych zostanie 10 prób sportowych.

Wszystkie próby rozegrane zostaną na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu "OS", łatwych w nawigacji, ponieważ trasy prób wyznaczone będą naturalnym ukształtowaniem terenu, ze znikomą ilością słupków, szybkich, zarazem technicznych, wszystkie o max. dopuszczalnych długościach, dają widowiskową frajdę z jazdy pełnymi bokami.

Udział w imprezie da oprócz rywalizacji sportowej, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kierowaniu samochodem na nawierzchniach szutrowych, które przy przekroczeniu zamierzonych szybkości , po prostu nie wybaczają.

Zwycięzcom klasyfikacji generalnej , klasach i grupy "RWD", wręczone zostaną puchary Kierowcy i Pilota.

Zapraszamy również Panie, Mistrzów, Dziennikarzy:
• "Puchar Mistrzów" min. 3 załogi. Dla utytułowanych Zawodników tzw. "Dinozaurów", którzy zakończyli karierę zawodniczą i w ostatnim okresie coraz częściej widzimy ich na rajdowych trasach.
• "Puchar Pań" min. 3 załogi - kobieta kierowcą (Pilot może być płci odmiennej)
• "Puchar Dziennikarzy" - min 3 załogi - za kierownicą dziennikarz z wyłączeniem klasy Gość (Pilot może być osobą postronną)

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW, Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.

Zapewniamy jak zawsze oprawę medialną, doskonałą towarzyską atmosferę, niespodzianki dla startujących jak i Osób towarzyszących.

Nie przegap takiej okazji, Zgłoś swój udział i wystartuj w imprezie jaka nie często się zdarza, która daje tyle satysfakcji z jazdy.

Wiecej informacji na bieżąco: WWW.ak-centrum.pl i https://www.facebook.com/AutoKoloCentrum
Zapraszamy
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości