Rally XVIII Mazowieckie Szutry

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Rally XVIII Mazowieckie Szutry

Postprzez Automobilklub Centrum » poniedziałek, 21 kwi 2014, 21:39

Z A P R O S Z E N I E

Auto Koło Centrum zaprasza serdecznie w dniu 27 kwietnia (niedziela) br. wszystkich kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych (w klasie Gość), którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji na odpowiednio przygotowanych nawierzchniach szutrowych o podłożu utwardzonym, dających olbrzymią frajdę z jazdy, do udziału w imprezie samochodowej:

„XVIII RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY"
o PUCHAR PREZESA POLBOT - KRUSZYWA
Warszawa 27. 04. 2014r

• III Runda MOŁ PZM
• III Rundą RSMAKC
• III Runda Pucharu „TEDEX WRC”
• III Runda Pucharu „TEDEX 126p”


Impreza ta dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu Organizatora jak i przychylności zaprzyjaźnionych z nami Przedsiębiorstw, PKP, Właścicieli Kopalń i Baz Kruszywa , daje możliwość zorganizowania jej w takim wymiarze, na terenie aglomeracji warszawskiej, co jest ewenementem.

Liczymy jak zawsze na liczną obecność Kibiców, dla których olbrzymią frajdą jest oglądanie widowiskowych szybkich, technicznych przejazdów pełnymi bokami.

Trasa o długości około 80 km, tradycyjnie będzie się składała z dwóch sekcji, na których rozegranych zostanie 10 prób sportowych.

Wszystkie próby rozegrane zostaną na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu „OS”, łatwych w nawigacji, ponieważ trasy prób wyznaczone będą naturalnym ukształtowaniem terenu, ze znikomą ilością słupków, szybkich, zarazem technicznych, wszystkie o max. dopuszczalnych długościach, dających widowiskową frajdę z jazdy.

Jesteśmy w fazie uzgodnień pozyskania nowych terenów na rozegranie prób, które umożliwia jeszcze większą atrakcyjność.

Udział w imprezie da oprócz rywalizacji sportowej, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kierowaniu samochodem przypadku nieprzewidzianego wpadnięcia auta w poślizg..

Zwycięzcom klasyfikacji GENERALNEJ i KLAS, wręczone zostaną puchary: Kierowcy i Pilota.

Kierujemy również zaproszenie do:
• MISTRZÓW - "Puchar Mistrzów" min. 3 załogi. Dla utytułowanych Zawodników tzw. "Dinozaurów", którzy zakończyli karierę zawodniczą i w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach internetowych.
• PAŃ - "Puchar Pań" min. 3 załogi. (Pilot może być płci odmiennej)
• DZIENNIKARZY - "Puchar Dziennikarzy" min. 3 załogi. Za kierownicą Dziennikarz, pilot może być osobą postronną.

Niezawodna Firma TEDEX tradycyjnie będzie wspierała finansowo uczestników rajdu, wg regulaminu zamieszczonego na naszej stronie, jak również wzmacniała ich kondycje startujących załóg tradycyjnym posiłkiem .

Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.

Zapewniamy jak zawsze oprawę medialną, doskonałą towarzyską atmosferę, grill, napoje, niespodzianki dla startujących jak i Osób towarzyszących.

Nie przegap takiej okazji, Zgłoś swój udział i wystartuj w imprezie, jaka nie często się zdarza, która daje tyle satysfakcji z jazdy.Firma TEDEX oraz Automobilklub Centrum zapraszają wszystkich niezdecydowanych zawodników do zapisywania się do dodatkowych Pucharów:
• TEDEX WRC
• TEDEX 126p.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że TEDEX od początku powstania w 1999r, zaangażowana jest w rozwój i wspieranie sportów motorowych.

To dzięki wsparciu Firmy mogli odnosić sukcesy na rajdowych trasach Zawodnicy tej miary:
• Robert Herba z Arturem Skorupa
• Piotr Świeboda z Andrzejem Górskim czy w ostatnim okresie: Bryan Bouffier z Xavier Panseri.

Jest więc niepowtarzalna szansa dla Was młodych, rozpoczynających karierę zawodniczą, zostać zauważonym, mieć już na początku wsparcie sprzętowe i finansowe, ponieważ walczycie podobnie jak w ubiegłym sezonie o atrakcyjne nagrody pieniężne...

Więcej informacji i bieżących szczegółów na stronie. WWW. Ak-centrum.pl
ZAPRASZAMY.
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość