VI RALLY MAZOWSZE - KJS

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

VI RALLY MAZOWSZE - KJS

Postprzez Automobilklub Centrum » wtorek, 18 mar 2014, 01:13

W imieniu własnym, Władz Miast i Gmin : NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO, ZAKROCZYMIA, CZERWIŃSKA nad Wisłą i ZAŁUSEK mamy przyjemność i zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich fanów motoryzacji do udziału w imprezie, która od 6 rozgrywana jest w przepięknej wiosennej scenerii z bardzo ciekawymi, widowiskowymi i zarazem technicznymi próbami sportowymi . W tym roku przewidujemy nowe, atrakcyjne miejsca rozgrywania rajdu.

„V I R A L L Y M A Z O W S Z E”

• I Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego PZM .(MOŁ)
• II Runda RSMAKC
• II Runda PUCHARU „TEDEX WRC”
• II Runda PUCHARU „126p”

Dzięki przychylności i wsparciu miejscowych Władz w Osobach:
Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego
Burmistrza Zakroczymia
Wójta Czerwińska nad Wisłą
Wójta Załusk
Tegoroczny „rajd” rozgrywany będzie w układzie kompaktowym, z przebiegiem nowych tras na terenie Miast i Gmin: Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Czerwińsk, Załuski, z 10-ma próbami zlokalizowanych w pięciu lokalizacjach , na nawierzchniach utwardzonych tj. asfalt, beton, bruk, płyty betonowe i częściowo tzw „kocie łby”. Próby tp „OS” rozgrywane na wyłączonych z ruchu wewnętrznych odcinkach ulic, czy też placów. Dla przykładu: zarówno na terenach XIX wiecznego fortu, jak i na nowym niesamowitym futurystycznym obiekcie, wybudowanym przy wsparciu funduszów z Unii europejskiej.

Start do „rajdu” nastąpi z zabytkowego Rynku Zakroczymskiego, miasta o prawie 1000-letniej bogatej historii, skąd przez Nowy Dwór Mazowiecki, okolice Czerwińska, Załusek powrócimy do Zakroczymia. „Rajd” składać się będzie z dwóch sekcji. W trakcie rajdu rozgrywane będą cztery widowiskowe :
„S U P E R P R Ó B Y o P U C H A R:
• BURMISTRZA NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO
• BURMISTRZA ZAKROCZYMIA
• WÓJTA CZERWIŃSKA nad Wisła
• WÓJTA ZAŁUSEK
Przy okazji imprezy warto zaprosić Przyjaciół, którzy oprócz oglądania i kibicowania Waszej rywalizacji sportowej będą mieli możliwość poznania nowych bardzo atrakcyjnych miejsc do wypoczynku w okresie letnim w kompleksie leśnym nad wodą, czy jak w przypadku Modlina, Zakroczymia, Fortu, Czerwińska nad Wisłą, poznania ciekawej historii Mazowsza.
.
Tym bardziej wiec zapraszam w imieniu Władz wymienionych miejscowości, i swoim do udziału w tak atrakcyjnie zapowiadającym się „rajdzie”, rozgrywanym tradycyjnie przy udziale wspierającej nas Firmie TEDEX . Jednocześnie Firma TEDEX tradycyjnie będzie wspierała finansowo uczestników rajdu, wg regulaminu zamieszczonego na naszej stronie

Mając na uwadze zbliżający się sezon rajdowy , z myślą o naszych Zawodnikach jak z innych Klubów, olbrzymim staraniem tak opracowaliśmy trasę, która spełniać będzie doskonałe warunki treningowe. Zapraszamy więc serdecznie Zawodowców do udziału w klasie „Gość”.

Kierujemy również zaproszenie do utytułowanych „Dinozaurów” , którzy w ostatnim okresie uwidaczniają się na forach i nie tylko. Pokażcie się w końcu Młodzieży i Kibicom na rajdowej trasie.

Warunkiem uczestnictwa w „rajdzie” jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze .

Zapewniamy jak zawsze doskonałą towarzyską atmosferę, wspaniałe wiosenne plenery Mazowsza, niespodzianki dla startujących jak i Osób towarzyszących w tym pokazy na RYNKU ZAKROCZYMSKIM:
• Kultowych samochodów JAGUAR
• Pokazy driftingu
• Pokazy Straży Pożarnej
• Konkursy dal młodzieży z przepisów prawa ruchu drogowego.
• Jesteśmy w toku załatwiania dodatkowych atrakcji.

Na około 80 - kilometrowej trasie, rozegranych zostanie 11 prób sportowych na nawierzchniach utwardzonych / asfalt, trelinka, bruk, częściowo zanieczyszczonych, charakteryzujących się ciekawą technicznie ułożoną trasa, bez zbędnych słupków, zróżnicowanej konfiguracji, czytelnej nawigacji, wszystkie o max. dopuszczalnej długości przewidzianej przepisami. Jak co roku , również w tym
będą nowe bardzo ciekawe lokalizacje nowych prób o charakterystyce "oesu":

Zwycięzcy klasyfikacji generalnej i w poszczególnych klasach otrzymają puchary. Przewidujemy również jak co roku nagrody rzeczowe.

Mamy również ofertę dla naszych Uczestników rajdów:
Firma TEDEX tradycyjnie będzie wspierała finansowo uczestników rajdu, wg regulaminu zamieszczonego na naszej stronie..

Liczymy jak co roku na olbrzymie zainteresowanie z uwagi na wypracowana niepowtarzalną wieloletnią atmosferę rajdu, doskonałą lokalizację oraz techniczną, szybką, widowiskową trasę.

W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW, dwa kaski (mogą być typu motocyklowego) oraz, oczywiście żyłkę sportową. Oprócz rywalizacji sportowej, przyjemnego spędzenia czasu, jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.
WIECEJ INFORMACJI na stronie: WWW.AK-CENTRUM.PL i na .FACEBOOKU
ZAPRASZAMY
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości