WRC 7

oczywiście tylko rajdy, wyścigi i tp ;-)

Moderator: SebaSTI

WRC 7

Postprzez Scoobany » niedziela, 24 wrz 2017, 16:28

Jeśli ktoś grał w poprzednika - WRC 6 - to z pewnością zauważy sporo zmian na lepsze. Może nie jest to jeszcze poziom Codemastera, jednak w tym roku gra naprawdę jest grywalna, co średnio można powiedzieć o poprzednikach.
Jak dla mnie jest to znacznie ulepszona szóstka. Na tyle ulepszona, że szóstkę już usunąłem z dysku, bo to jest to samo co siódemka, ale gorsza pod każdym względem. Jakie wy macie doświadczenia z tą grą?
Scoobany

Re: WRC 7

Postprzez moto_angel » poniedziałek, 25 wrz 2017, 08:24

Nie mam jeszcze 7 a do zakupu 6 dopiero się przymierzam lada dzień ale ja największy przeskok zaobserwowałem z 4 na 5.
Dobrze przeczytać kolejną opinię że 7 jest lepsza od 6.
Moim zdaniem każda część od 1 była dobrą pozycją choć najwięcej czasu spędziłem przy 1,4 i 5 ale przy 6 i 7 na pewno posiedzę jak już będę miał :)
Daj znać na priva jaki masz nick na steamie o ile grywasz przez tą platformę to może kiedyś zagramy :)
ps. czy wiadomo Ci może ogólnie żeby np do części gry WRC 4-7 był dostępne gdzieś inne modele aut lub oklejenia jak to było dawniej do innych gier rajdowych...
Wymienię się kartkami polskich zawodników oraz ogólnie rajdowymi z autografami lub bez :)
moto_angel
N3

Powrót do Gry komputerowe