WYNAJEM SAMOCHODU - z czym to się je.

Dyskusja na ogólne tematy w kategorii "Motoryzacja"

Moderatorzy: SebaSTI, skateman

Postprzez !ADI! » piątek, 13 lut 2004, 05:24

Ja bym powiedział inaczej, ta większość albo stwierdziła, że z głupotą nie wygra albo że nie będzie się zniżać do Twojego poziomu.
!ADI!
S1600

Postprzez whisky » piątek, 13 lut 2004, 05:27

I niech Ci sie nie zdaje ze "troglodyci" w Twoich ustach mogą nas obrazić.. to po prostu nie ten poziom do dyskusji..
whisky
N3

Postprzez WRCfan » piątek, 13 lut 2004, 12:03

To był topik informacyjny a nie do dyskusji

tu nie ma topiców nie do dyskusji...to jest forum dyskusyjne jakbys nie wiedzial...tak jak Żółtodziób powiedzial takie informacje to mozesz sobie zamieszczac z gazecie a nie tutaj.Tu panuja pewne zasady...nie pasi nie odzywaj sie i juz
którym się wydaje, że zjedli wszystkie rozumy

ja tak nie uwazam i zapewne wszyscy normalni forumowicze takze

Powtórze się..topic do zamknięcia
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
WRCfan
A6

Postprzez Yaro » piątek, 13 lut 2004, 12:07

MiCaR napisał(a):A jak bedziesz chciał pogadać o szybkiej jeżdzie to nie na tym forum, zadzwoń do mnie, ja jeżdzę podrasowaną Suprą z szybkosciami o jakich na tym forum nawet nie wspominacie, a próbujecie z niego zrobic pieprzony ołtarzKiście się we własnym sosie i onanizujcie przy opowiadaniach o nad i podsterownosci maluchów.
:shock:

Szanowny panie, szybka jazda nie polega tylko na wciskaniu gazu w podloge i jezdzie "ile fabryka dala". Poza tym sama nazwa wskazuje ze jest to forum dyskusyjne a Ty poza sianiem fermentu i obrazaniem innych nic madrego jeszcze tu nie napisales. Poza tym nie wiem czy zdaje Ci sie ze im wiecej bluzgow rzucisz w naszym kierunku to my sie obrazimy? Nic bardziej blednego - zdajesz sie tylko byc coraz bardziej zalosny.
JANUSZ KULIG 19.10.1969-13.02.2004

"Znicze się wypalą, kwiaty zwiędną a pamięć o Nim zostanie" Maciej Wisławski
Yaro
N3

Postprzez stein911 » piątek, 13 lut 2004, 16:49

MiCaR: nie uszę ci przypominać, że to ty zacząłeś wszystkim wrzucać:

Myslisz, ze taką reakcja okazujesz swoja wyzszość. Tym swoich kompleksów nie wyleczysz. Znasz moj adres, podpisałem sie swoim imieniem i nazwiskiem i nie ukrywam sie za jakims wydumanym nickiem. Napisz co Cię gryzie mam kolegę psychiatrę to moze udzieli Ci jakiejś rady. A jak bedziesz chciał pogadać o szybkiej jeżdzie to nie na tym forum, zadzwoń do mnie, ja jeżdzę podrasowaną Suprą z szybkosciami o jakich na tym forum nawet nie wspominacie, a próbujecie z niego zrobic pieprzony ołtarz. Moge Ci opowiedziec o wrażeniach.

gdzie ta twoja wyższość? Zachowujesz się jak normalny człowiek? Mi to przypomina rynsztok...
Najgłośniejsze są zawsze małe ,piskliwe pieski. Ty jesteś jednym z nich. Brak ci czegoś w spodniach?
stein911
A6

Postprzez !ADI! » piątek, 13 lut 2004, 17:51

:D

chyba facetowi biznes nie idzie i temu się tutaj reklamuje
!ADI!
S1600

Postprzez Kuba M. » piątek, 13 lut 2004, 19:36

Koleś był chyba na jakimś kursie reklamy, że tak zajebiście potrafi się ogłaszać w internecie.

Zresztą, nawet nie chce mi się dociekać czy to co on uprawia nie podlega pod jakieś wykroczenie, a wydaje mi się, że jednak trochę tak...

No ale jeśli dalej będzie się zachowywał tak jak teraz, to może jednak zacznie mi się chcieć szukać...
Kuba
Kuba M.
A5

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 23 lut 2004, 12:57

Kuba M. koleś właśnie nie ma zielonego pojęcia reklamie, tak się składa ze reklama to moja branża i widzę tutaj błąd na błędzie. Totalnie lamerskie podejście do sprawy, ocierające się o nachalną akwizycję. Facet żadnego prawa nie łamie, łamie za to netykietę. Dobra reklama cechuje się tym że nie godzi w powszechnie przyjęte zasady.

Wszystkich forumowiczów i adminów z góry przepraszam za to co zaraz przeczytają, ale z pewnymi typami inaczej nie można...

Micar, sricar, jak tam cię zwą:

słuchaj wieśniaku, to tobie się coś nie podoba, chowałeś się chyba ze świniami że nie wiesz jakie zasady obowiązują we wszelkich internetowych grupach dyskusyjnych, to nie jest kwestia wiedy ale elementarnuch zasad kultury. Jeśli do twojej chaty można wejść w butach wysmarowaych gnojówką z obory to twoja sprawa, ale wiedz że ktoś może sobie tego nie życzyć. Przychodzisz tutaj, łamiesz ogólne konwencje i obrażasz się kretynie jak ktoś ci zwróci uwagę. Piszesz rekordowo długi post a potem robisz z nas wariatów że to niby nie reklama (w sumie niech ci będzie, mogę się zgodzić że to public relations, tak czy siak więc jest to forma promocji). Jeżeli na prawdę myślisz że to co naskrobałeś to nie jest reklama to radzę poczytać trochę książek na ten temat, dowiesz się między innymi że o tym czy coś jest promocja czy nie, stanowi fakt zamieszczenia nazwy firmy lub jej adresu. Tu mamy jedno i drugie, więc nie pyskuj dzieciaczku bo sam się ośmieszasz.

Nie masz zielonego pojęcia o robieniu interesów, klientów nie zdobywa się arogancją, lepiej zamknij ryj bo są metody na takich miśków jak ty. I to bardzo proste, zgodne z prawem internet to wielka siła, za chwilę pół twojego miasta może gadać o tym żeby nie pożyczać wozów z micaru, sam widzisz jaką wywołałeś reakcję na tym forum, to wszystko się rozniesie dalej jesteś wyjątkowym kretynem skoro zamiast przyznać się do błędu brniesz w tym dalej.

I jeszcze jedno: w necie nie ma zwyczaju podpisywania się imieniem i nazwiskiem, jeśli nie wiesz to tylko świadczy o tobie. Zresztą spora częśc forumowiczów i tak zna moje imię i nazwisko. Twoje dane osobowe mnie i tak nic nie mówią, sa równoznaczne z nickiem, nie jestem agentem mossadu żeby zaraz cie szukać, mam to gęboko gdzieś...

Proponuję więc przejechać się do kościoła i pomodlić się o zdrowie, bo na rozum już za późno. Aha i zmień towarzystwo w jakim się obracasz, do widać od razu że to są jacyś chłopcy bezkarkowcy, zachowujesz się dokładnie tak samo jak oni, uważasz że zawsze masz rację, uważasz że wszyscy muszą podzielac twoje zdanie i wreszcie usiłujesz zaszpnować sportową Toyotą. It's not impressing us... Rozumiesz? nie? to już nie zrozumiesz... Ot, co sie dzieje jak się bydło dorobi sporych pieniędzy, nuworysze mnożą się jak drożdże...
Ostatnio edytowano czwartek, 26 lut 2004, 22:08 przez żółtodziób, łącznie edytowano 1 raz
żółtodziób
A8

Postprzez Kubus » czwartek, 26 lut 2004, 18:21

Chlopie w imieniu autoklubowiczów zapraszam Cie Twoja wypasiona Supra na kjsik:) Za kazde 10 sekund które dostaniesz od nas jezdzacych i onanizujacych sie "podsterownymi maluchami" dostaniesz w jeden raz kopa w dupe.Chlopie zrób cos dla nas i dla siebie - nie przychodz tu wiecej bo to nie miejsce dla Ciebie.Dales tzw spama koledzy Ci zwrócili uwage wiec kultrua nakazuje powiedziec przepraszam nie wymadrzac sie.

P.S. poszukaj w internecie hasła "netykieta" to zrozumiesz czemu koledzy CI zwrócili uwage.Złamałes chyba wszystkie zasady w niej zawarte...
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Kubus
A5

Postprzez Kubus » czwartek, 26 lut 2004, 18:23

aa i kurcze jeszcze jedno:) Administrator dał plame bo juz dawno powninien zareagowac
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Kubus
A5

Postprzez WRCfan » piątek, 27 lut 2004, 01:56

no najwazniejsze ze ten micar czy jak mu tam juz zamilkł...i niech tak pozostanie :roll:
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
WRCfan
A6

Postprzez Gokart » sobota, 28 lut 2004, 18:25

Cholera, Żółtodziób, tak jak zazwyczaj się z Tobą nie zgadzam to teraz po prostu popieram Cię w 100%. Co za muł ten Micar... "ja jeżdżę podrasowaną Suprą" hehehehehehe :lol: :lol: :lol:
Dawno nie było tutaj takiej ciekawej dyskusji :wink:

Micar, powiedz nam jeszcze coś ciekawego :)
Gokart
N3

Postprzez tomas » sobota, 28 lut 2004, 18:44

Gokart: jest takie przysłowie, nie dotykaj gówna, będzie śmierdziało jeszcze bardziej. Nie prowokuj. Na razie jest spokój i niech tak zotanie.
:)
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
tomas
A5

Postprzez tomas » sobota, 28 lut 2004, 18:48

Żeby nie było żadnych niedomówień, chodziło mi o to zdanie :
Micar, powiedz nam jeszcze coś ciekawego
brawura to nie odwaga - (c) extreme.pl | gg:6662113
tomas
A5

Postprzez Gokart » poniedziałek, 1 mar 2004, 14:42

Faktycznie, masz rację :-)