Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Jak sama nazwa wskazuje, dyskusje na ogólne tematy.

Moderator: SebaSTI

Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez szpocik23 » wtorek, 23 lut 2016, 22:30

Jakoś nie znalazłem wątku dotyczącego imprezy rozegranej w ostatni weekend w Lądku Zdrój, nic na temat Zimowego Rajdu Zdrojowego 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza, a szkoda....:(
Impreza super, frekwencja jak za dawnych lat, w latach świetności RSMP, choć i z pewnością była by większa, gdyby nie działanie "leśnych dziadków", którzy nie mogą zrozumieć, że jak coś jest nie pod patronatem PZM-(ł)ota to tez jest dobre, jeśli nie lepsze.....
A swoją drogą to ciekawe jak nieomylny i wszechwładny PZM-(ł)ot upamiętnił kolejną rocznicę śmierci Mistrza????
Na szczęście nie byłą to ostatnia impreza organizowana przez Kotlinę Rajdową oraz Bielawską Grupę Motosport, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do śledzenia informacji o następnych rajdach organizowanych przez ekipy z Lądka Zdrój oraz Bielawy na www.rajdowakotlina.pl oraz bgmsport.pl
szpocik23

Re: Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez andrew88 » środa, 24 lut 2016, 09:46

Było ciekawie :) akcji więcej niż podczas niejednego rajdu RSMP :D
Szacunek dla organizatorów za wykorzystanie aż dwóch oesów w pętli, typowo rajdową trasę (a nie jakąś "pachołkolandię") i zapanowanie nad wszystkim.
Szkoda tylko, że Dudziński nie przejechał ani jednego oesu (ponoć awaria dyferencjału). Słyszałem, że Virnikowi zagrozili odebraniem licencji gdyby wystartował.
andrew88
A5

Re: Zimowy Rajd Zdrojowy 2016 - Memoriał Mariana Bublewicza

Postprzez posejdon » środa, 24 lut 2016, 13:01

andrew88 napisał(a):Słyszałem, że Virnikowi zagrozili odebraniem licencji gdyby wystartował.

Przecież w regulaminie jest (było?) napisane, że zawodnik z licencją PZM nie może stratować w imprezach bez wizy naszego wspaniałego zwionsku.
Jestem Kubicomaniakiem!
posejdon
A5

Powrót do Forum ogólne