Lewis Hamilton | Fot. XPB

Rekordy Hamiltona

Lewis Hamilton pokonał Sebastiana Vettela o 0,239 sekundy w kwalifikacjach w Teksasie, sięgając po rekordowe, 72 pole position, 46 w Mercedesie (wyrównany wynik Senny w McLarenie), drugie na COTA, jedenaste w sezonie. Lewis po raz 117 wystartuje z pierwszego rzędu, co stanowi nowy rekord F1. Na czele statystyk widnieli wspólnie Michael Schumacher i Hamilton.Drugi rząd w US »

fot. Maciej Niechwiadowicz

Rajd Śląska zakończył sezon

Rajd Śląska zakończył tegoroczne Inter Cars Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski.Finałową rundę sezonu wygrali Tomasz Kasperczyk i Damian Syty przypieczętowując tym samym wicemistrzostwo Polski.  Do samej mety rajdu trwała walka o mistrzostwo w klasie Open N. Ostatecznie z tytułu mogą cieszyć się Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk. W rajdzie zajęli drugie miejsce »

Kajetan Kajetanowicz

Kajto: Jadę po swoje

Po raz pierwszy w 64-letniej historii Rajdowych Mistrzostw Europy to dwaj Polacy, Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran, po raz trzeci zdobyli tytuł Mistrzów Europy. Po tegorocznych 8 rundach FIA ERC i przejechaniu prawie 1700 kilometrów europejskich tras reprezentanci LOTOS Rally Team ponownie udowodnili, że są najlepsi!Dzisiaj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl