fot. Tomasz Kaliński

125 załóg w Rajdzie Śląska

Sportowe i motoryzacyjne święto w województwie śląskim zbliża się wielkimi krokami. Do 2. Rajdu Śląska – imprezy organizowanej przez Automobilklub Ziemi Tyskiej – zgłosiło się łącznie aż 125 załóg, które będą się ścigać w ramach trzech cykli – mistrzostw Polski, mistrzostw Śląska, a także mistrzostw dla samochodów historycznych, czyli Motul HRSMP. Kibice »

KIA Platinum Cup

Przygoński odwiedził KIA Platinum Cup

Kuba Przygoński, który w tym roku jest o krok od zdobycia Pucharu Świata w rajdach terenowych, a na swoim koncie ma między innymi mistrzostwo Polski w drifcie oraz piąte miejsce w Rajdzie Dakar, był gościem KIA PLATINUM CUP na torze Poznań. Korzystając z okazji porozmawialiśmy z kierowcą Orlen Team i zapytaliśmy go o rady dla młodych zawodników KPC oraz wrażenia ze startów »

fot. Maciej Niechwiadowicz

Gwarancja emocji - 86 zgłoszeń do trzeciej rundy Oponeo MPRC

Walka o tytuły mistrzów Polski w rallycrossie trzyma poziom. Podobnie jak w dwóch pierwszych tegorocznych rundach cyklu, także i w trzeciej zobaczymy liczną stawkę szybkich zawodników. Do walki o punkty, ale także uznanie kibiców stanie 86 kierowców, w tym liderzy klasyfikacji poszczególnych kategorii, czyli Tomek Kuchar, Alan Wiśniewski, Łukasz Światowski, Łukasz Grzybowski i »

fot. facebook.com/rebellionracing | AutoWebbb - Eric Fabre

Rebellion zrobił co mógł

Najlepszy z prywatnych zespołów, Rebellion Racing zajął trzecie i czwarte miejsce w generalce oraz w LMP1 w 24-godzinnym wyścigu Le Mans. Ich start był wspierany przez firmę Motul.Na podium stanęli Thomas Laurent, Mathias Beche i Gustavo Menezes. Za kierownicą drugiego samochodu zmieniali się André Lotterer, Neel Jani i Bruno Senna.Szef zespołu - Bart Hayden uważa, że »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl