fot. UMA - Agnieszka Wołkowicz

Bieszczady zapraszają

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski to nie tylko bardzo szybkie samochody, zacięta sportowa rywalizacja, czy ogromna dawka emocji, ale również 7 wyjątkowych i malowniczych okolic na mapie Polski i Słowacji. Pierwsza tegoroczna runda zabierze nas właśnie w jedno z takich miejsc – w Bieszczady Zachodnie na 43. Bieszczadzki Wyścig Górski 2017 w okolice Sanoka. Załuża. »

Thierry Neuville | fot. Hyundai Motorsport

Od pampy po wysokie góry

Rajd Argentyny, który wzbudza niesamowite emocje wśród lokalnych kibiców, już w ten weekend będzie stanowił piątą rundę WRC. Południowoamerykańska impreza jak zwykle zapewni załogom dwa charakterystyczne elementy: dużą wysokość nad poziomem morza oraz liczne watersplashe, na których w 2000 roku poległy fabryczne Seaty, a w 2004 roku zmusiły do wycofania się z rywalizacji »

Kajetanowicz/Baran | Fot. Instagram

Pięć polskich R5 na Gran Canarii

125 załóg - 27 w samochodach R5 - widnieje na liście zgłoszeń 41. Rally Islas Canarias, drugiej rundy mistrzostw Europy (4-6 maja). Jedynkę otrzymali liderzy punktacji, Bruno Magalhães i Hugo Magalhães (Fabia). Za Marijanem Griebelem (Fabia), José Maríą Lópezem (Peugeot), Nikołajem Griazinem (Fabia) i Aleksiejem Łukjaniukiem (Fiesta), z numerem 6 »

fot. Marcin Kaliszka

Nivette i Heller wygrali Rajd Świdnicki-KRAUSE

Filip Nivette i Kamil Heller na pokładzie Skody Fabii R5 okazali się najszybsi w klasyfikacji generalnej Rajdu Świdnickiego-Krause, który rozpoczął zmagania o tytuł rajdowego mistrza Polski w sezonie 2017.To trzecie zwycięstwo duetu na trasach RSMP. Na drugim miejscu swój 49-ty start w mistrzostwach Polski zakończył Zbigniew Gabryś, który w swoim dorobku ma już sześć miejsc na »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl