PSRX Volkswagen Sweden

World RX 2019 bez Volkswagena

PSRX Volkswagen Sweden poinformował, że nie przystąpi do FIA World Rallycross Championship w sezonie 2019.Ze względu na wycofanie się kolejnych zespołów z World RX i brak rywali, poinformowano, że Volkswagen Motorsport i Volkswagen Sweden skupią się na innych dyscyplinach motorsportu.Zespół PSRX Volkswagen Sweden powstał dwa lata temu. Jego zawodnicy - Johan Kristoffersson i »

Sebastien Loeb | fot. Hyundai Motorsport

Dwuletni kontrakt Loeba

Zgodnie z oczekiwaniami Hyundai Motorsport poinformował, że Sebastien Loeb będzie kierowcą zespołu w sezonie 2019. Jednocześnie poinformowano o przedłużeniu umowy z Danim Sordo. Francuz podpisał dwuletni kontrakt i w sezonie 2019 zaliczy sześć rund WRC, zaczynając od Rajdu Monte Carlo.Dani Sordo zaliczy osiem rund mistrzostw świata, a sezon rozpocznie od Rajdu Meksyku. Hiszpan »

M-Sport Polska

Polski Ford Fiesta R2 2019

Maciej Woda, szef polskiego oddziału M-Sportu, przyznał w rozmowie z Autoklubem, że wiąże ogromne nadzieje z nowym Fordem Fiesta R2, który wczoraj został oficjalnie zaprezentowany w krakowskiej siedzibie firmy.Dziś dziennikarze oraz część zawodników miała okazję poznać możliwości nowej rajdówki na Torze Kielce. Jutrzejsze jazdy przeznaczone będą dla chętnych do startów w »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl