Paweł Krysiak

Jedenaście oesów Dolnośląskiego

Niezwykle widowiskowo zapowiada się 52. Rajd Dolnośląski - Hotel Zieleniec, który odbędzie się w dniach 18-20 maja 2018r. Zawody organizowane przez Automobilklub Ziemi Kłodzkiej swoją bazę będą miały w Dusznikach – Zdroju (Zieleniec). Na trasie pojawi się cała czołówka Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz plejada aut historycznych, łącznie ok. 80 załóg. »

Craig Breen | fot. Citroen Racing

Argentyna czeka na WRC

Rajd Argentyny, który wzbudza niesamowite emocje wśród lokalnych kibiców, już w ten weekend będzie stanowił piątą rundę WRC. Południowoamerykańska impreza jak zwykle zapewni załogom dwa charakterystyczne elementy: dużą wysokość nad poziomem morza oraz liczne watersplashe, na których w 2000 roku poległy fabryczne Seaty, a w 2004 roku zmusiły do wycofania się z rywalizacji »

Grzegorz Grzyb | fot. Marcin Kaliszka

Świdnicki trzeci raz dla Grzyba

Grzegorz Grzyb i Robert Hundla na pokładzie Skody Fabii R5 zapisali na swoje konto 46. Rajd Świdnicki-Krause, który rozpoczął sezon RSMP 2018. Dla kierowcy Skody Fabii to drugi w tym roku triumf po odniesieniu zwycięstwa w Rajdzie Presov. Ponadto dla Grzyba to ósme zwycięstwo na trasach mistrzostw Polski i 28 wizyta na podium. Załoga Grzyb/Hundla była w ten weekend najszybsza »

KIA Platinum Cup

Czas na zaciętą rywalizację w KIA PLATINUM CUP

Tor Hungaroring, który od 1986 roku gości u siebie najszybszych kierowców na świecie, w ostatni weekend kwietnia stanie się areną zmagań zawodników, którzy w sezonie 2018 będą chcieli wywalczyć tytuł mistrza Polski KIA PLATINUM CUP.Już za tydzień za kierownicami nowych Picanto kibice będą mogli ujrzeć zawodników, dla których zdobywanie doświadczenia na międzynarodowych arenach »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl