Filip Nivette | fot. Marcin Kaliszka

36 załóg na Nadwiślański

36 załóg, cztery w autach klasy R5 znalazły się na liście zgłoszeń Rajdu Nadwiślańskiego: rundy Inter Cars RSMP. Jedynkę od organizatorów otrzymał duet Bouffier/Dini, który skorzysta z Forda Fiesty klasy OPEN N. Kolejne dwie pozycje na liście zgłoszeń należą do Nivetta i Hellera, którzy będą walczyć na pokładzie Skody Fabii R5 oraz Gabrysia i Natkańca, którzy wsiądą do Fiesty »

Grzegorz Olchawski | fot. marcin Kaliszka

Ponad setka załóg w Wiśle

28 załóg w rundzie Motul HRSMP i 75 w mistrzostwach Śląska znalazło się na liście zgłoszeń Rajdu Wisły, który zaplanowano na najbliższy weekend.Historyczną listę otwierają Andrzej Jaroszewicz i Alicja Grzybowska, którzy w przejazdach pokazowych zaprezentują Volvo 544 Sport. Kolejne numery przyznano załogom Rowiński/Tokarska (Audi Quattro A2), Luty/Gurdziołek (Subaru Legacy), »

Tomasz Kuchar, Marc Gagacki, Dariusz Topolewski | fot. Maciej Niechwiadowicz

Tomasz Kuchar mistrzem Polski

Swoim czwartym tegorocznym zwycięstwem Tomasz Kuchar pożegnał dziś Toruń, gdzie po raz ostatni w tym sezonie rywalizowali kierowcy walczący w OPONEO Mistrzostwach Polski Rallycross. Podium w najwyższej klasie SuperCars uzupełnili reprezentanci OPONEO Motorsport – Marcin Gagacki i Dariusz Topolewski. W grupie SuperNationals pierwszą wygraną w sezonie wywalczył Robert »

Kajetan Kajetanowicz i Bryan Bouffier | Fot. Jorge Cunha

Bouffier o trzy dziesiąte!

Bryan Bouffier i Xavier Panseri wygrali 5 edycję Rally di Roma Capitale. Dla Bouffiera to piąte zwycięstwo w mistrzostwach Europy, drugie w tym roku po Rajdzie Rzeszowskim. Na końcowym Altipiani - Guarcino Bouffier wyprzedził Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana o osiem dziesiątych, w łącznych wynikach zostawiając za sobą liderów ERC o 0,3 sekundy!Bryan i Xavier świętowali »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl