Williams FW42

Oto Williams FW42

ROKiT Williams Racing zaprezentował w sieci pierwsze zdjęcia swojego samochodu na sezon 2019 - Williamsa FW42-Mercedes. Odwołano jutrzejszy shakedown podczas dnia filmowego na Circuit de Barcelona-Cataluna, ale od poniedziałku Robert Kubica i George Russell powinni testówać na torze w Montmeló. »

Teemu Suninen | fot. M-Sport

Dramaty na koniec dnia, oes dla Huttunena

Teemu Suninen i Marko Salminen zapewnili ekipie M-Sportu sporo powodów do radości na koniec piątkowej części Rajdu Szwecji i po wykorzystaniu pozycji startowej Finowie kończą dzień jako liderzy klasyfikacji generalnej drugiej rundy WRC. Załoga Fiesty WRC miała pecha na ostatnim odcinku specjalnym i od maski auta odczepiły się dodatkowe światła, co spowodowało stratę jedenastu »

Prezentacja Ferrari SF90 | Fot. Scuderia Ferrari

Ferrari na 90-lecie

Scuderia Ferrari Mission Winnow przeprowadziła prezentację w Maranello. Zespół Ferrari przygotowuje się do 70 sezonu w F1. Nowy samochód - Ferrari SF90 - otrzymał oznaczenie dla uczczenia 90-lecia Scuderii. Czterokrotny mistrz świata, wicemistrz w poprzednich dwóch sezonach, Sebastian Vettel zaliczy piąty sezon w Scuderii. Kolegą Vettela został Charles Leclerc, w ubiegłym roku »

Jakub Brzeziński

Brzeziński: Praca przy rallycrossie, plany w RSMP

Jakub Brzeziński jest mocno zapracowany podczas tegorocznej zimy. Współpracuje w przygotowaniach do rywalizacji w nowej klasie MPRC – Supercars Light oraz dopina budżet na starty w RSMP.W zeszłym roku zaliczył gościnny start w jednej rundzie Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross, nie podążył jednak dalej tą drogą, co nie przeszkodziło we współpracy z serią.Pracuje nad »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl