Lewis Hamilton | Fot. Mercedes

Deszczowe popisy Hamiltona

W drugim deszczowym treningu na COTA Lewis Hamilton ponownie zostawił za sobą rywali o ponad sekundę. Pierre Gasly, który jako jedyny dysponuje STR13 z poprawkami - i nowymi elementami jednostki napędowej, co oznacza start z końca stawki (ten sam los czeka Brendona Hartleya), stracił do lidera mistrzostw 1,012 s. Kolejne czasy na oponach intermediate uzyskali Max Verstappen »

Aleksander Olejniczak | fot. Dominik Kalamus

Olejniczak dachował, Wróbel najszybszy

Konrad Wróbel okazał się najszybszy w drugiej części kwalifikacji KIA PLATINUM CUP na torze w Zolder. Sesja została przerwana po kraksie Aleksandra Olejniczaka, a ze względu na zakazy hałasowania w okolicach toru po godzinie 18:00, skrócona i kierowcy zdołali pokonać jedynie dwa pomiarowe okrążenia.Za plecami lidera klasyfikacji sezonu sklasyfikowano Szymona Jabłońskiego »

Tomasz Kuchar | fot. Maciej Niechwiadowicz

Sponsor na wagę Mistrzostwa – Circle K w motorsporcie

W tym roku Tomasz Kuchar już trzeci raz z rzędu został mistrzem Polski w rallyrossie. Wrocławianin wygrał pięć z sześciu rund Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross, w których wziął udział.W sezonie 2018 oglądaliśmy Tomka Kuchara za kierownicą Peugeota 208 RX, jednego z najmocniejszych samochodów w stawce Supercars. Taki sukces nie byłby możliwy bez dobrego auta, ale »

Kris Meeke

Toyota potwierdziła skład na sezon 2019

Zespół Toyota Gazoo Racing WRC potwierdził skład na  FIA World Rally Championship 2019. Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami do ekipy trafi Kris Meeke.Ott Tanak będzie kontynuował starty za kierownicą Toyoty Yaris WRC. Na prawym fotelu Estończyka nadal będzie zasiadał Martin Jarveoja.Jari-Matti Latvala również przedłużył kontrakt z zespołem, a jego pilotem pozostaje »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl