Fernando Alonso | fot. McLaren

F1 2019 bez Alonso

Zespół McLaren Racing poinformował, że Fernando Alonso w przyszłym roku nie będzie ścigał się w Formule 1. Były mistrz świata kilka dni temu mówił, że dziś możemy poznać jego przyszłość i jak na razie wiemy, że nie ujrzymy go na torach królowej sportów motorowych.Hiszpan, który w lipcu skończył 37 lat obecnie zalicza swój siedemnasty sezon w F1, piąty w barwach McLarena. Na »

Juho Hanninen | fot. TGR WRC

Ogier, Neuville czy Tanak?

Rajd Niemiec, który zaplanowano na najbliższy weekend, w tym roku stanowi dziewiątą rundę mistrzostw świata i z pewnością zapowiada się niezwykle emocjonująco, zwłaszcza, że po przebiegu tegorocznego sezonu trudno przewidzieć, kto stanie na najwyższyms topniu podium. Głównymi faworytami z pewnością będą liderzy fabrycznych ekip: Sebastien Ogier, Thierry Neuville i Ott »

Habaj/Dymurski | Fot. Josef Petrů

Barum z 36 R5, siedem załóg z Polski

138 załóg - siedem z Polski, aż 36 w samochodach R5 - zgłoszono na 48. Barum Czech Rally Zlín, szóstą rundę ERC (24-26 sierpnia). Z numerem 15 pojadą Łukasz Habaj i Daniel Dymurski (Fiesta). Numer 20 otrzymał Aleks Zawada, który nie podał pilota w Hyundaiu. Jarosław i Marcin Szejowie (Fiesta) nie są zgłoszeni do ERC, stąd odległy numer 58. Polską paczkę na Morawach »

Nikołaj Griazin | fot. Mateusz Banaś

Rzeszowski dla Griazina, runda RSMP dla Grzyba

Nikołaj Griazin i Jarosław Fiedorow, którzy na trasach Rajdu Rzeszowskiego rywalizowali jedynie w klasyfikacji FIA ERT, wygrali podkarpacką imprezę. Załoga Skody Fabii R5 nie pozostawiła złudzeń, kto jest najszybszy i wygrała osiem odcinków specjalnych. Drugie miejsce wywalczyli najszybsi w stawce RSMP: Grzegorz Grzyb i Bogusław Browiński (+1:28,9), a trzecie po szalonym ataku »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl