Kasperczyk/Syty | fot. Marcin Hennek

Rajd Śląska 2018: Sportowe i motoryzacyjne święto

W weekend 29-30 czerwca Śląsk zamieni się w polską stolicę sportu motorowego za sprawą Rajdu Śląska. Po udanym debiucie w ubiegłym sezonie, również w tym roku kibice, którzy przyjdą na wydarzenie organizowane przez Automobilklub Ziemi Tyskiej, będą mogli liczyć na wyjątkowo liczną obsadę, ciekawe rajdówki, emocjonujące widowisko, a także wiele atrakcji.W ramach Rajdu Śląska »

fot. Perlage Team

Perlage Team - Najlepszy polski wynik w historii Mille Miglia

Legendarne wydarzenia sportowe, święto włoskiego docle vita, najpiękniejszy wyścig świata! To tylko niektóre z określeń, którymi opisuje się Mille Miglia. Tegoroczna, 91 edycja rajdu 1000 mil przeszła właśnie do historii.Mille Miglia 2018 rozegrane zostało w dniach 16-19 maja. Jak zwykle zawodnicy w 4 etapach przejechali liczącą około 1700 kilometrów trasę. Biorący udział »

Kris Meeke | fot. Citroen Racing

Meeke kończy sezon

Zespół Citroen Racing poinformował dziś, że ze względu na zbyt dużą liczbę wypadków i kraks załogi Kris Meeke/Paul Nagle, duet nie będzie startował w dalszej części sezonu WRC 2018.- Z powodu zbyt dużej liczby wypadków, z których niektóre były bardzo ciężkie i mogły mieć poważne konsekwencje w odniesieniu do bezpieczeństwa załogi, a ryzyko z tym związane nie było uzasadnione »

KIA PLATINUM CUP

Wygraj pełen emocji, wyścigowy weekend na torze Poznań

Jeśli sporty motorowe to coś, co śledzisz z zapartym tchem, a w Twojej krwi płynie chociaż minimalna ilość benzyny, to teraz masz szansę, by jeszcze lepiej poznać wyścigowy świat KIA PLATINUM CUP. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie, by powalczyć o zaproszenie na rundę mistrzostw Polski, którą zaplanowano w dniach 16-17 czerwca w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl