Siergiej Sirotkin | Fot. Williams

Williams wybrał Sirotkina?

Włoska i rosyjska wersja motorsport.com przynoszą niepomyślne dla nas informacje o szansach Roberta Kubicy na miejsce w Williamsie.Williams wybrał Sirotkina - koniec bajki Kubicy - informuje it.motorsport.com.Zespół z Grove postawił na Siergieja Sirotkina - pisze zaprzyjaźniony z Kubicą Roberto Chinchero. - Młody Rosjanin dołączy do Lance'a Strolla i utworzą oni najmłodszy »

Jarek Baran i Kajetan Kajetanowicz | Fot. DPPI

Mistrzowie w Wersalu

W pałacu wersalskim odbyła się Gala FIA, na której wręczono mistrzowskie trofea w sporcie samochodowym i kartingu za sezon 2017. Trzeci raz z rzędu trofeum dla rajdowych mistrzów Europy odebrali Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - jedyni Polacy zaproszeni na galę. Załoga Lotos Rally Team jako pierwsza w historii ustrzeliła hat trick w ERC.Wobec rozmów firmy Lotos z »

Esapekka Lappi | fot. Marcin Kaliszka

Rajd Polski w FIA ERC

Światowa Rada Sportów Motorowych, która obradowała dziś w Paryżu, zatwierdziła kalendarze rajdowych mistrzostw świata oraz regionalnych cykli, potwierdzając jednocześnie, że Rajd Polski znajdzie się w kalendarzu mistrzostw Europy.Mistrzostwa Starego Kontynentu składają się z ośmiu rund. Sezon rozpocznie Rajd Azorów, po którym załogi przeniosą się na trasy Rajdu Wysp »

Adrian Wronkowski | fot. fb.com/adrian.wronkowski

Wronkowski na przesłuchaniu Autoklubu

Adrian Wronkowski, który w tym roku startował w European Rally Trophy i wywalczył puchar strefy centralnej, a w finale wśród kierowcow aut z napędem na jedną oś był czwarty, pojawił się na przesłuchaniu Autoklubu, gdzie opowiedział nam o swoich startach oraz rajdowym cyklu, który w Polsce nadal jest mało znany, a za rok dołączy do niego Rajd Rzeszowski.- W poważnych rajdach »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl