Jan Kopecky | fot. Skoda Motorsport

Rovanpera drugi, Veiby trzeci!

Ott Tanak i Martin Jarveoja najszybciej pokonali superoes St. Wendel i zostali pierwszymi liderami Rajdu Niemiec. Duet Toyoty o 0,1 sekundy pokonał najszybszą załogę WRC2: Kalle Rovanpera/Jonne Halttunen. Trzeci czas zanotował Ole Christian Veiby pilotowany przez Stiga Skjaermoena (+0,2), którzy nie punktują w WRC2.Załoga Hyundaia: Dani Sordo/Carlos Del Barrio (+0,4) uzyskała »

Carlos Sainz | fot. Renault Sport F1

McLaren potwierdził Sainza

Zgodnie z wczorajszymi informacjami zespół McLaren Racing, potwierdził dziś, że Carlos Sainz będzie kierowcą zespoł€ w sezonie F1 2019. Hiszpan podpisał wieloletnią umowę z zespołęm i zastąpi Fernando Alonso.- Cieszę się, że mogę wreszcie potwierdzić, że będę kierowcą McLarena w sezonie 2019. Rozglądałem się za tym od dłuższego czasu i jestem bardzo podekscytowany »

Sopot – pierwsze rozstrzygnięcia sezonu GSMP

Udział w 21. Grand Prix Sopot – Gdynia potwierdzili wszyscy kandydaci do tytułów mistrzowskich w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2018. Na linii startu w Sopocie przy ul. Malczewskiego pojawią się m.in. Mistrz Polski 2017 Waldemar Kluza (Skoda Fabia), Michał Ratajczyk (Mitsubishi Lancer) i debiutujący w tym sezonie Zakopiańczyk, Szymon »

Fernando Alonso | fot. McLaren

F1 2019 bez Alonso

Zespół McLaren Racing poinformował, że Fernando Alonso w przyszłym roku nie będzie ścigał się w Formule 1. Były mistrz świata kilka dni temu mówił, że dziś możemy poznać jego przyszłość i jak na razie wiemy, że nie ujrzymy go na torach królowej sportów motorowych.Hiszpan, który w lipcu skończył 37 lat obecnie zalicza swój siedemnasty sezon w F1, piąty w barwach McLarena. Na »

Portal sportów motorowych - autoklub.pl